Jak u nás tvoříme videa?

V jednoduchosti je síla. Ve třech krocích vás provedeme celou videoprodukcí tak,
abychom spolu vytvořili to nejlepší video.

1. PRŮZKUM

prvni-rande-dgPrvní rande: Zavoláme si, zaskypujeme, nebo se rovnou potkáme a zjistíme vše, co potřebujeme k úspěšné tvorbě vašeho kresleného videa. Co všechno tvorbě videa předchází?

scenar-dgKoncept: Na základě vašeho zadání navrhneme koncept. Z něj získáte představu, jak bude video stavěné. Jaké typy videa tvoříme?

2. JDEME NA VĚC

storyboard-wStoryboard: Jakmile se shodneme na konceptu, vrhneme se na zpracování podrobného scénáře. Ten už bude konkrétnější a uvidíte na něm, co se v jaké vteřině bude ve vašem videu odehrávat. Jak vypadá storyboard?

voiceover-wVoiceover: Je libo, aby vaše video daboval drsňák Harry či éterická Růženka? Hlas vám rádi doporučíme, ale finální slovo máte vy. Co je voiceover?

hudba-wHudba: Náš mistr zvukař pro vás rád vybere tu nejlepší podkladovou hudbu. Pokud ale máte v hlavě namyšlenou melodii, sem s ní!

3. ZHMOTNĚNÍ
    PŘÍBĚHU

whiteboard-wWhiteboard animace: Tak se vlastně ručně kreslenému stylu říká. Každé video kreslí zkušený ilustrátor. K ruce potřebuje technika a hodně čokolády.

postprodukce-wDigitální postprodukce: V tuto chvíli si natočené záběry vezme do parády postprodukční profík, který video sestříhá, rozanimuje, dobarví a ozvučí. Co všechno se v postprodukci děje?

FINITO!

 hotovo-dgHotovo! Máte krásné video na míru. A dokonce to ani nebolelo. Teď už zbývá jen dostat vaše nové video mezi lidi. I s tím vám rádi pomůžeme a dáme tipy, jak na to.